Agenda
Spaces
Lekuona Fabrika
Niessen Kulturgunea
Xenpelar Etxea
José Luis Caso room
Kapitain Etxea
Projects
Herritar Plaza
Creation and mediation
Services of cultural agents
Xenpelar tailerrak
Municipal library
Tickets
EN
ES
EU
FR
Kultura Kreaktiboa
/
Agenda
Agenda
— disciplina —
Adolescentes
Charlas
Cine
Circo
Concursos
Cursos
Danza
Danza y teatro
Exposiciones
Festivales
Fiestas
Infantil
Literatura
Monólogo
Música
Otros
Taller
Teatro
— lugar —
Adinduen Udal Egoitza
Agirre Lehendakariaren Plaza
Agustinas
Alaberga
Alameda
Alameda
Alameda de Gamón
ALAMEDA, BITERI TXIKI,XENPELAR,KOLDO MITXELENA, BITERI
Añabitarte baserria
Añabitarte Ikastolako sukaldea
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11, 1.)
Arkaitza taberna
Atlas, Hombrados Oñatibia Kalea, 1, atzea
Bar Limerick
Barrio Alaberga
Barrio de Beraun
Barrio de Pontica
Barrio Galtzarabolda
Barrio Gaztaño
Barrio Iztieta-Ondartxo
Barrio Kaputxinos
Barrio Kaputxinos
BARRIO ZAMALBIDE
Basílica María Magdalena
Beraun –Barrio Beraun?
Beraungo estadioa eta Fanderia futbol zelaia
Beti Bizkor Jubilatuen Elkartean (n gabe?)
Calles del centro
Campo de Fútbol de Fandería
Casa Xenpelar
Centro Cultural Niessen
Centro Cultural Niessen
Chillida Leku
Cine Niessen
Cines Niessen
Colegio Koldo Mitxelena
Convento de Agustinas
Corazón de Jesus
Dantzagunea
Desde Ereintza elkartea (Juan de Olazabal)
Desde la plaza del pueblo a Herri Arte Eskola (desfile)
Diputazio Plaza
Edificio Joxepa Antoni Aranberri Anitzenea
Emakumeen Etxea
En el soportal del Ayuntamiento
En la cafetería del polideportivo de Galtzaraborda
En la entrada de la asociación Txintxarri y en la Alameda
En la sala de ensayo 111 de Herri Arte Eskolako
En los bares y restaurantes del centro
En los barrios de Fanderia, Gabierrota y Larzabal
Endarlatsa / Santiagoko Zubia | Gurutze (Oiartzun) | Lekuona Fabrika | Añabitarte
Erdiguneko kaleak eta Udaletxeko arkupeak
Erdiguneko kaleetan zehar
Errenteria
Errenteria
Errenteria – Donostia
Estadio de Beraun
Fandería (barrio?)
Fanderiako errota
Fatima Eliza
Fatima Parrokia
Foru Plaza
Frontón de Fanderia
Fuerte de San marcos
Gabierrota auzoa
Galtzaraborda e Igantzi
Gernika plaza
Herri Arte Eskola
Herriko plaza
Igantzi
Iglesia de Agustinas
Iglesia San Jose
Inicio en la palza de Alaberga y cruzando el centro
Iztieta, Olibet, Ugarritze
Jantziaren zentroa
Joxepa Antoni Aranbarri Anitzenea (Badalab)
Lartzabal
Lekuona Fabrika
Lekuona Fabrikaren kanpoaldea
Local de Fomento Cultural
Local de Fomento Cultural
Ludoteca del centro
Madalena Basilika
Maria Donea Zeruratzea Parrokia
Markola
Merkatuzahar
Merkatuzahar sala polivalente
Noski liburudenda
Oiartzun errioaren inguruak
Orereta Ikastola (Esmalteria)
Parroquia “Nuestra Señora de la Asunción” (Errenteria)
Parroquia Santa Maria de Asunción
Patio cubierto de la escuela Cristobal Gamon
Patio de la ikastola Koldo Mitxelena
Piscinas de Fanderia
Plaza de los Fueros y Alameda
Plaza Evaristo Bozas Urrutia de Gabierrota
Plaza Koldo Mitxelena
Plaza Pablo Sorozabal de Beraun
Plaza Xabier Olaskoaga
Polideportivo de Galtzaraborda
Polígono Bo. Olibet, 6, planta baja, 20100 Errenteria, Gipuzkoa.
Pórtico del ayuntamiento
Reina Aretoa
Sala de Plenos de Ayuntamiento
Sala Jose Luis Caso
Sede de Andra Mari Abesbatza (Pablo Iglesias kalea 11)
Sede de Urdaburu Mendizale Elkartea
Sociedad de vecinos Kaputxinos
Sociedad gastronomika Niessen
Soportal del Ayuntamiento
Tabakalera
Txintxarri elkartea
Udal Biblioteka
Xenpelar etxea. 1 piso.
— disciplina —
Adolescentes
Charlas
Cine
Circo
Concursos
Cursos
Danza
Danza y teatro
Exposiciones
Festivales
Fiestas
Infantil
Literatura
Monólogo
Música
Otros
Taller
Teatro
— lugar —
Adinduen Udal Egoitza
Agirre Lehendakariaren Plaza
Agustinas
Alaberga
Alameda
Alameda
Alameda de Gamón
ALAMEDA, BITERI TXIKI,XENPELAR,KOLDO MITXELENA, BITERI
Añabitarte baserria
Añabitarte Ikastolako sukaldea
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11, 1.)
Arkaitza taberna
Atlas, Hombrados Oñatibia Kalea, 1, atzea
Bar Limerick
Barrio Alaberga
Barrio de Beraun
Barrio de Pontica
Barrio Galtzarabolda
Barrio Gaztaño
Barrio Iztieta-Ondartxo
Barrio Kaputxinos
Barrio Kaputxinos
BARRIO ZAMALBIDE
Basílica María Magdalena
Beraun –Barrio Beraun?
Beraungo estadioa eta Fanderia futbol zelaia
Beti Bizkor Jubilatuen Elkartean (n gabe?)
Calles del centro
Campo de Fútbol de Fandería
Casa Xenpelar
Centro Cultural Niessen
Centro Cultural Niessen
Chillida Leku
Cine Niessen
Cines Niessen
Colegio Koldo Mitxelena
Convento de Agustinas
Corazón de Jesus
Dantzagunea
Desde Ereintza elkartea (Juan de Olazabal)
Desde la plaza del pueblo a Herri Arte Eskola (desfile)
Diputazio Plaza
Edificio Joxepa Antoni Aranberri Anitzenea
Emakumeen Etxea
En el soportal del Ayuntamiento
En la cafetería del polideportivo de Galtzaraborda
En la entrada de la asociación Txintxarri y en la Alameda
En la sala de ensayo 111 de Herri Arte Eskolako
En los bares y restaurantes del centro
En los barrios de Fanderia, Gabierrota y Larzabal
Endarlatsa / Santiagoko Zubia | Gurutze (Oiartzun) | Lekuona Fabrika | Añabitarte
Erdiguneko kaleak eta Udaletxeko arkupeak
Erdiguneko kaleetan zehar
Errenteria
Errenteria
Errenteria – Donostia
Estadio de Beraun
Fandería (barrio?)
Fanderiako errota
Fatima Eliza
Fatima Parrokia
Foru Plaza
Frontón de Fanderia
Fuerte de San marcos
Gabierrota auzoa
Galtzaraborda e Igantzi
Gernika plaza
Herri Arte Eskola
Herriko plaza
Igantzi
Iglesia de Agustinas
Iglesia San Jose
Inicio en la palza de Alaberga y cruzando el centro
Iztieta, Olibet, Ugarritze
Jantziaren zentroa
Joxepa Antoni Aranbarri Anitzenea (Badalab)
Lartzabal
Lekuona Fabrika
Lekuona Fabrikaren kanpoaldea
Local de Fomento Cultural
Local de Fomento Cultural
Ludoteca del centro
Madalena Basilika
Maria Donea Zeruratzea Parrokia
Markola
Merkatuzahar
Merkatuzahar sala polivalente
Noski liburudenda
Oiartzun errioaren inguruak
Orereta Ikastola (Esmalteria)
Parroquia “Nuestra Señora de la Asunción” (Errenteria)
Parroquia Santa Maria de Asunción
Patio cubierto de la escuela Cristobal Gamon
Patio de la ikastola Koldo Mitxelena
Piscinas de Fanderia
Plaza de los Fueros y Alameda
Plaza Evaristo Bozas Urrutia de Gabierrota
Plaza Koldo Mitxelena
Plaza Pablo Sorozabal de Beraun
Plaza Xabier Olaskoaga
Polideportivo de Galtzaraborda
Polígono Bo. Olibet, 6, planta baja, 20100 Errenteria, Gipuzkoa.
Pórtico del ayuntamiento
Reina Aretoa
Sala de Plenos de Ayuntamiento
Sala Jose Luis Caso
Sede de Andra Mari Abesbatza (Pablo Iglesias kalea 11)
Sede de Urdaburu Mendizale Elkartea
Sociedad de vecinos Kaputxinos
Sociedad gastronomika Niessen
Soportal del Ayuntamiento
Tabakalera
Txintxarri elkartea
Udal Biblioteka
Xenpelar etxea. 1 piso.
SERIGRAGIAREN HASTAPEN-TAILERRA
April 20
SERIGRAGIAREN HASTAPEN-TAILERRA
10:00
Lekuona Fabrika
EUTSI GAZTE ZURE ADIMENARI
April 20
EUTSI GAZTE ZURE ADIMENARI
10:30
Lekuona Fabrika
Jantziaren Zentroa. Erakusketa iraunkorra
April 20
Jantziaren Zentroa. Erakusketa iraunkorra
11:00
Jantziaren zentroa
LENTZERIA- Emakumearen ezkutuko sekretua.
April 20
LENTZERIA- Emakumearen ezkutuko sekretua.
11:00
Jantziaren zentroa
HAEko Ikusle eskola: Chillida Leku museora bisita
April 20
HAEko Ikusle eskola: Chillida Leku museora bisita
11:00
Txillida Leku
Ann Weberren BIDEZIDORRETIK
April 20
Ann Weberren BIDEZIDORRETIK
17:00
Xenpelar etxea
Nerea Azkonaren (harpa) eta Marta Burgosen (klarinetea) kontzertua
April 20
Nerea Azkonaren (harpa) eta Marta Burgosen (klarinetea) kontzertua
18:00
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11)
La sed del minotauro
April 20
La sed del minotauro
19:00
Lekuona Fabrika
Apirileko feria
April 21
Apirileko feria
0:00
Errenteria
UDAL TXISTULARI TALDEAREN DIANA
April 21
UDAL TXISTULARI TALDEAREN DIANA
9:00
Beraun auzoa
Jantziaren Zentroa. Erakusketa iraunkorra
April 21
Jantziaren Zentroa. Erakusketa iraunkorra
11:00
Jantziaren zentroa
LENTZERIA- Emakumearen ezkutuko sekretua.
April 21
LENTZERIA- Emakumearen ezkutuko sekretua.
11:00
Jantziaren zentroa
1
2
3
…
16
Next Page