Agenda
Spaces
Lekuona Fabrika
Niessen Kulturgunea
Xenpelar Etxea
José Luis Caso room
Kapitain Etxea
Projects
Herritar Plaza
Creation and mediation
Services of cultural agents
Xenpelar tailerrak
Municipal library
Tickets
Gunea:
Niessen-kulturgunea
2023-03-17
CUERDAS + JOY – GNAT ZINEMA
2023-04-05
Zientzialariak
2023-05-17
Sex Sua – Andoni Mutiloa
2023-05-17
Ozzinema: Magnolia
2023-05-24
Herri Arte Eskolako Antzerki ikasleak
2023-05-25
Herri Arte Eskolako Klake ikasleak
2023-05-25
Herri Arte Eskolako Dantza Urbanoak-Garaikideko ikasleak
2023-05-25
Herri Arte Eskolako Euskal Dantzako ikasleak
2023-05-25
Herri Arte Eskolako Balleteko ikasleak
2023-05-25
Herri Arte Eskolako Banda Txiki eta gitarra+saxofoi taldeak
2023-07-10
2023ko Oarso aldizkariaren aurkezpena
2023-07-20
Niararen Bidaia
2023-08-29
‘Tarzan’
2023-08-31
Atalak egonaldi irteera: ‘Analëmma’ (Led Silhouette)
2023-09-05
Rock kontzertua. Kaleko Urdangak, The Prowlers eta Streetwise.
2023-09-28
Literatura emanaldi musikatua
2023-09-29
Oarsohop. Hip Hop jaialdia
2023-10-16
BERTSOFESTA
2023-10-17
Zintzilik irratiaren 2023/2024 kurtsoaren aurkezpena: SUA + RODEO
2023-10-24
“CABEZAS DE CARTEL” Perigallo Teatro
2023-10-24
“ANDEREÑO” Anita Maravillas
2023-10-24
“KORTXOAREN DILEMA” Tartean Teatroa
2023-10-24
“FEMINÍSSIMAS” De Ste Xeito Producciones
2023-10-30
MARTINIS CON SABOR A PÓLVORA
2023-11-02
Bertso lehiaketa: XXVII Xenpelar saria
2023-11-02
Sega sound killers eta Sofa
2023-11-13
Lagunak 2 laburmetraiaren emanaldia
2023-11-14
Bizitu saioa. “Zirku Musikala”
2023-11-15
Herri Arte Eskolako dantza emanaldia
2023-11-15
Herri Arte Eskolako dantza emanaldia
2023-11-15
Herri Arte Eskolako musika emanaldia
2023-11-15
Herri Arte Eskolako ikasleen bandako emanaldia
2023-11-15
Herri Arte Eskolako musika taldeen emanaldia
2023-11-15
Herri Arte Eskolako musika taldeen emanaldia
2023-11-17
“HONDO”- Paolo Mohovich
2023-11-22
Les Underklowns al volante, otro mundo por delante
2023-11-23
‘X2’ (Ebi Soria, Xabi Madina)
2023-11-23
Barrexerka
2023-11-23
Gabon jaialdia
2023-11-23
‘El enterrador’ (Mediterránea)
2023-11-27
Baga, Biga, Higa emanaldia
2023-12-01
EL SUEÑO ES VIDA – ANTZERKIA
2023-12-14
OARSOMUSIKA KONTZERTUAK
2024-01-05
Búho
2024-01-09
‘Vamos que nos vamos’
2024-01-09
Mierda de ciudad
2024-01-09
Victoria viene a cenar
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-09
IGANDEAK DANTZAN
2024-01-11
Dantza eta musika emanaldia
2024-01-17
Muestra Compagnie Insigth- Sortutakoak 22
2024-01-22
‘Mr Bo’
2024-01-24
Zu Dantzan! – NŒUD prozesuaren aurkezpena
2024-01-25
Los miserables
2024-01-25
Touring KE 100 URTE
2024-01-25
Viva los novios
2024-02-23
Hodei Magoa – Sentsazioak 2.0
2024-02-23
LOS DELTONOS + TRITONES
2024-02-23
Umeei eskeinitako Kontzertua Bea Larrañaga pailazoarekin
2024-02-26
Bertso-afaria: Aissa Intxausti, Sustrai Colina eta Aitor Sarriegi
2024-02-26
‘Oihaletxea’ emanaldia eta Lander Garrorekin solasaldia.
2024-02-26
‘Une suite pour danseurs’ (Delphine Véronneau)
2024-02-27
Z live on tour: Gigatron + Kontraband
2024-03-08
Blues & Roll Party
2024-03-08
‘Donde las dan las toman’
2024-03-08
AZKEN SUSTRAIAK eta ANTAGONIZERS ATL.
2024-03-18
TABUDemon:s Jaialdia
2024-03-20
Iparraldeko orkestrako metal boskotearen kontzertua
2024-03-25
ITAK, Emilie Camacho ( Projet Ra.Re). Dantzatutako mugimenduaren poetika
2024-03-25
Ipuin doinuak – Kontari Landarbaso
2024-03-27
Exácticamente diversa