Agenda
Guneak
Lekuona Fabrika
Niessen Kulturgunea
Xenpelar Etxea
Reina Aretoa
Jose Luis Caso aretoa
Kapitain etxea
Proiektuak
Herritar Plaza
Xenpelar Tailerrak
Sorkuntza eta bitartekaritza
Elkarteei Zerbitzuak
Udal biblioteka
Albistea
Sarrerak
EU
ES
EN
FR
Kultura Kreaktiboa
/
Agenda
Agenda
— diziplina —
Antzerkia
Bakarrizketa
Besteak
Dantza
Dantza eta antzerkia
Erakusketak
Haurrak
Hitzaldiak
Ikastaroak
Jaiak
Jaialdiak
Lehiaketak
Literatura
Musika
Nerabeak
Tailerra
Zinea
Zirkua
— gunea —
“Nuestra Señora de la Asunción” Parrokia (Errenteria)
Adinduen Udal Egoitza
Agirre Lehendakariaren Plaza
Agustinak
Agustinas eliza
Agustinen komentua
Alaberga
Alaberga auzoa
Alaberga plazatik abiatu eta erdigunea gurutzatuz
ALAMEDA, BITERI TXIKI,XENPELAR,KOLDO MITXELENA, BITERI
Añabitarte baserria
Añabitarte Ikastolako sukaldea
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11)
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11, 1.)
Arkaitza taberna
Atlas, Hombrados Oñatibia Kalea, 1, atzea
Beraun — Beraun auzoa?
Beraun auzoa
Beraungo Estadioa
Beraungo estadioa eta Fanderia futbol zelaia
Beti Bizkor Jubilatuen Elkartean (n gabe?)
Cristobal Gamon ikastetxeko patio estalia
Dantzagunea
Diputazio Plaza
Emakumeen Etxea
Endarlatsa / Santiagoko Zubia | Gurutze (Oiartzun) | Lekuona Fabrika | Añabitarte
Erdiguneko kaleak eta Udaletxeko arkupeak
Erdiguneko kaleetan zehar
Erdiguneko ludoteka
Erdiguneko taberna eta jatetxeetan
Erdiko kaleak
Ereintza elkartetik hasita (Juan de Olazabal)
Errenteria
Errenteria – Donostia
Errenterian
Evaristo Bozas Urrutia enparantzan – Gabierrotan
Fandería (auzoa?)
Fanderia Futbol Zelaia
Fanderia Igerilekuak
Fanderia Pilotalekua
Fanderia, Gabierrota eta Larzabal auzoetan
Fanderiako errota
Fatima Eliza
Fatima Parrokia
Foru Plaza
Foru Plaza eta Zumardia
Gabierrota auzoa
Galtzarabolda auzoa
Galtzaraborda eta Igantzi auzoetan
Galtzaraborda Kiroldegia
Galtzarabordako polikiroldegiko kafetegian
Gamon zumardia
Gaztaño auzoa
Gernika plaza
Herri Arte Eskola
Herri Arte Eskolako 111 entsegu gelan
Herriko enparantzatik Herri Arte Eskolara (desfilea)
Herriko plaza
Igantzi
Igantzi auzoa
Iztieta, Olibet, Ugarritze
Iztieta-Ondartxo auzoa
Iztietako San Jose elizan
Jantziaren zentroa
Jesusen Bihotza
José Luis Caso Aretoa
Joxepa Antoni Aranbarri Anitzenea (Badalab)
Joxepa Antoni Aranberri Anitzenea eraikina
Kaputxinoak auzoa
Kaputxinos Auzo Elakrtea
Kaputxinos auzoa
Koldo Mitxelena Ikastetxea
Koldo Mitxelena Ikastolako patioa
Koldo Mitxelena plaza
Kultura Sustatzeko Lokala
Lartzabal
Lekuona Fabrika
Lekuona Fabrikaren kanpoaldea
Limerick taberna
Local de Fomento Cultural
Madalena Basilika
Maria Donea Zeruratzea Parrokia
María Magdalena Basilika
Markola
Merkatuzahar
Merkatuzahar balio anitz gela
Niessen elkarte gastronomikoa
Niessen Kulturgune
Niessen kulturgunea
Niessen Zinema
Niessen zinemak
Noski liburudenda
Oiartzun errioaren inguruak
Orereta Ikastola (Esmalteria)
Pablo Sorozabal enparantzan – Beraunen
Polígono Bo. Olibet, 6, planta baja, 20100 Errenteria, Gipuzkoa.
Pontika auzoa
Reina Aretoa
San Markos Gotorlekua
Santa Maria Asuncion parrokia
Tabakalera
Txillida Leku
Txintxarri elkartea
Txintxarri elkarteko atarian eta Zumardian
Udal arkupeak
Udal Biblioteka
Udalaren Osoko Bilkuretarako aretoa
Udaletxeko arkupeak
Udaletxeko arkupean
Urdaburu Mendizale Elkartearen egoitza
Xabier Olaskoaga plaza
Xenpelar etxea
Xenpelar Etxea. 1. solairua
ZAMALBIDE AUZOA
Zumardia
Zumardian
— diziplina —
Antzerkia
Bakarrizketa
Besteak
Dantza
Dantza eta antzerkia
Erakusketak
Haurrak
Hitzaldiak
Ikastaroak
Jaiak
Jaialdiak
Lehiaketak
Literatura
Musika
Nerabeak
Tailerra
Zinea
Zirkua
— gunea —
“Nuestra Señora de la Asunción” Parrokia (Errenteria)
Adinduen Udal Egoitza
Agirre Lehendakariaren Plaza
Agustinak
Agustinas eliza
Agustinen komentua
Alaberga
Alaberga auzoa
Alaberga plazatik abiatu eta erdigunea gurutzatuz
ALAMEDA, BITERI TXIKI,XENPELAR,KOLDO MITXELENA, BITERI
Añabitarte baserria
Añabitarte Ikastolako sukaldea
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11)
Andra Mari Abesbatzaren egoitza (Pablo Iglesias kalea 11, 1.)
Arkaitza taberna
Atlas, Hombrados Oñatibia Kalea, 1, atzea
Beraun — Beraun auzoa?
Beraun auzoa
Beraungo Estadioa
Beraungo estadioa eta Fanderia futbol zelaia
Beti Bizkor Jubilatuen Elkartean (n gabe?)
Cristobal Gamon ikastetxeko patio estalia
Dantzagunea
Diputazio Plaza
Emakumeen Etxea
Endarlatsa / Santiagoko Zubia | Gurutze (Oiartzun) | Lekuona Fabrika | Añabitarte
Erdiguneko kaleak eta Udaletxeko arkupeak
Erdiguneko kaleetan zehar
Erdiguneko ludoteka
Erdiguneko taberna eta jatetxeetan
Erdiko kaleak
Ereintza elkartetik hasita (Juan de Olazabal)
Errenteria
Errenteria – Donostia
Errenterian
Evaristo Bozas Urrutia enparantzan – Gabierrotan
Fandería (auzoa?)
Fanderia Futbol Zelaia
Fanderia Igerilekuak
Fanderia Pilotalekua
Fanderia, Gabierrota eta Larzabal auzoetan
Fanderiako errota
Fatima Eliza
Fatima Parrokia
Foru Plaza
Foru Plaza eta Zumardia
Gabierrota auzoa
Galtzarabolda auzoa
Galtzaraborda eta Igantzi auzoetan
Galtzaraborda Kiroldegia
Galtzarabordako polikiroldegiko kafetegian
Gamon zumardia
Gaztaño auzoa
Gernika plaza
Herri Arte Eskola
Herri Arte Eskolako 111 entsegu gelan
Herriko enparantzatik Herri Arte Eskolara (desfilea)
Herriko plaza
Igantzi
Igantzi auzoa
Iztieta, Olibet, Ugarritze
Iztieta-Ondartxo auzoa
Iztietako San Jose elizan
Jantziaren zentroa
Jesusen Bihotza
José Luis Caso Aretoa
Joxepa Antoni Aranbarri Anitzenea (Badalab)
Joxepa Antoni Aranberri Anitzenea eraikina
Kaputxinoak auzoa
Kaputxinos Auzo Elakrtea
Kaputxinos auzoa
Koldo Mitxelena Ikastetxea
Koldo Mitxelena Ikastolako patioa
Koldo Mitxelena plaza
Kultura Sustatzeko Lokala
Lartzabal
Lekuona Fabrika
Lekuona Fabrikaren kanpoaldea
Limerick taberna
Local de Fomento Cultural
Madalena Basilika
Maria Donea Zeruratzea Parrokia
María Magdalena Basilika
Markola
Merkatuzahar
Merkatuzahar balio anitz gela
Niessen elkarte gastronomikoa
Niessen Kulturgune
Niessen kulturgunea
Niessen Zinema
Niessen zinemak
Noski liburudenda
Oiartzun errioaren inguruak
Orereta Ikastola (Esmalteria)
Pablo Sorozabal enparantzan – Beraunen
Polígono Bo. Olibet, 6, planta baja, 20100 Errenteria, Gipuzkoa.
Pontika auzoa
Reina Aretoa
San Markos Gotorlekua
Santa Maria Asuncion parrokia
Tabakalera
Txillida Leku
Txintxarri elkartea
Txintxarri elkarteko atarian eta Zumardian
Udal arkupeak
Udal Biblioteka
Udalaren Osoko Bilkuretarako aretoa
Udaletxeko arkupeak
Udaletxeko arkupean
Urdaburu Mendizale Elkartearen egoitza
Xabier Olaskoaga plaza
Xenpelar etxea
Xenpelar Etxea. 1. solairua
ZAMALBIDE AUZOA
Zumardia
Zumardian
IRAKURKETA ERRAZA +60
maiatzak 15
IRAKURKETA ERRAZA +60
16:00
Lekuona Fabrika
Kutxaz Kanpo
maiatzak 15
Kutxaz Kanpo
17:00
Joxepa Antoni Aranbarri Anitzenea (Badalab)
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
maiatzak 15
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
17:00
Merkatuzahar
Erakusketa – Emakumeok martxan
maiatzak 15
Erakusketa – Emakumeok martxan
17:00
Xenpelar etxea
ERRENTERIAko Nazioarteko Itsaspeko Zinema Zikloa
maiatzak 15
ERRENTERIAko Nazioarteko Itsaspeko Zinema Zikloa
19:00
Niessen kulturgunea
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
maiatzak 16
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
17:00
Merkatuzahar
Erakusketa – Emakumeok martxan
maiatzak 16
Erakusketa – Emakumeok martxan
17:00
Xenpelar etxea
Karta Natala heziketarako tresna gisa: Motibazio ezberdinak eta ikasketa moduak
maiatzak 16
Karta Natala heziketarako tresna gisa: Motibazio ezberdinak eta ikasketa moduak
18:00
Lekuona Fabrika
Zamalbideko jaiak
maiatzak 17
Zamalbideko jaiak
0:00
ZAMALBIDE AUZOA
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
maiatzak 17
KOADRO BAT, TESTU ANITZ
17:00
Merkatuzahar
Erakusketa – Emakumeok martxan
maiatzak 17
Erakusketa – Emakumeok martxan
17:00
Xenpelar etxea
Musikaste. Panpin Orkestra
maiatzak 17
Musikaste. Panpin Orkestra
18:30
Lekuona Fabrika
Aurreko orrialdea
1
…
4
5
6
7
8
…
14
Hurrengo orrialdea